1920 euro /mc brutto

Dla par praca w Niemczech bez języka na produkcji lodów od zaraz Hanower 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hanower
  • Opublikowany: 14 lutego 2019 04:15

Oferujemy zatrudnienie od zaraz w fabryce lodów z Hanoweru bez znajomości języka. Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Niemczech dla par na produkcji wyrobów mrożonych.

Stanowisko: Pracownik na produkcji spożywczej

Miejsce pracy: Hanower, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 1920 euro brutto miesięcznie

Liczba wakatów: 8

Obowiązki:

  • wykonywanie prac pomocniczych w fabryce na produkcji lodów oraz deserów lodowych
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kontrolę jakości, obsługiwanie maszyn, przygotowywanie składników itp.

Oczekiwania:

  • pełna samodzielność
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków
  • pełne zaangażowanie
  • wysoka sprawność fizyczna
  • elastyczność, staranność, niezawodność
  • umiejętność pracy w grupie

Zapewniamy:

  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • stałe wsparcie we wszelkich kwestiach
  • ubezpieczenie
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • uniform służbowy
  • wdrożenie w obowiązki
  • pracę od lutego na okres 5 miesięcy
  • na miejscu zapewnione odpłatnie zakwaterowanie w cenie 250 euro od osoby lub 300 euro od pary

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem dokumentów na adres:

  • pl-arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem w nagłówku: „Niemcy praca na produkcji lodów, Hanower 2019”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-niemcy-praca-dla-par-na-produkcji-lodow-od-zaraz-hanower-2019/

ID ogłoszenia: 4425c634a796b802

ilość wszystkich wyświetleń: 1178, dzisiaj: 1