13,50 - 15,00 € brutto/h

Dla par praca w Niemczech bez języka na produkcji napojów od zaraz fabryka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hamburg
  • Długość umowy: 3 miesiące z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 28 września 2021 01:09

Bez znajomości języka do podjęcia praca w Niemczech na produkcji napojów. Zatrudnienie od zaraz w fabryce z Hamburga także dla par. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 13,50 – 15,00 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • stałe godziny pracy w systemie zmianowym;
  • praca przy produkcji napojów;
  • przeprowadzanie kontroli jakości, obsługa urządzeń, pakowanie gotowych produktów oraz etykietowanie itp.

Wymagania:

  • mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • sumienne, solidne i odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • dostępność od zaraz na dłuższy czas;
  • szybkie uczenie się nowych rzeczy.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie 200 € od osoby na mc w pokojach jednoosobowych albo 300 € od pary lub 150 € za miejsce w pokoju wieloosobowym;
  • pracę na 3 miesiące z możliwością jej przedłużenia;
  • niemieckie warunki zatrudnienia;
  • płatny urlop;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • strój służbowy;
  • świadczenia socjalne.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail:

arbeiteinstellen@fastmail.de z podaniem tytułu: Produkcja napojów energetycznych, Hamburg 2021

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-napojow-fabryka-hamburg/

ID ogłoszenia: 9166151dcbe42b03