12,50 €/h brutto

Dla par praca w Niemczech bez języka przy pakowaniu keczupów od zaraz Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Drezno
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 sierpnia 2019 02:18

Poszukujemy od zaraz chętnych do pakowania keczupów w fabryce z Drezna. Oferta aktualnej pracy w Niemczech dla par także bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pakowacz keczupów

Zarobki: 12,50 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Drezno, Niemcy

Obowiązki:

  • praca w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za wykładanie pustych opakowań na taśmę do maszynowego napełnienia
  • pracownik będzie odpowiedzialny za obsługę taśmociągu, zdejmowanie gotowego produktu z taśmy i inne zadania zlecane przez przełożonego

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • dostępność od zaraz
  • pełna samodzielność
  • zaangażowanie, sumienność, odpowiedzialność
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań

Zapewniamy:

  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • wsparcie rezydenta Polaka i pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • ubezpieczenie pracownicze
  • na miejscu zorganizowane płatne zamieszkanie, koszt miesięczny to 200 euro od osoby
  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy próbnych
  • dla pracowników najlepiej wypełniających powierzone obowiązki opcja przedłużenia okresu zatrudnienia

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres poniższy:

  • einfachlosungen2019@germanymail.com z dopiskiem: „Pakowanie keczupów, imię i nazwisko”

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-dla-par-bez-jezyka-pakowanie-keczupow-drezno/

ID ogłoszenia: 4415d408fffa1df3