10,20 euro brutto/h + dodatki

Dla par praca w Niemczech bez znajomości języka na magazynie ze słodyczami Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 lutego 2017 01:42

Ogłoszenie pracy w Niemczech skierowane dla par na magazynie hurtowni ze słodyczami. Zatrudnienie od zaraz w Düsseldorfie dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Magazynier
Termin: od zaraz
Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf, Niemcy
Pensja: 10,20 euro brutto na godzinę plus dodatek w wysokości 2,50 euro do każdej godziny za pracę na noce i w weekendy

Zakres zadań:

  • praca na magazynie hurtowni ze słodyczami przy zbieraniu zamówień na potrzeby sklepów detalicznych
  • zadania wykonywane będą za pomocą ręczego wózka paletowego ze wspomaganiem elektrycznym a także skanera ręcznego

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zdyscyplinowanie, zmotywowanie
  • dobre zorganizowanie czasu pracy
  • szybkość w przyswajaniu wiedzy
  • pracowitość
  • mile widziane osoby z własnym samochodem

Zapewniamy:

  • bardzo dobre zarobki, premie i dodatki godzinowe
  • płatne zamieszkanie – od pary w pokoju 2 osobowym 300 euro , od osoby za pokój jednoosobowy 200 euro miesięcznie
  • pracę w systemie zmianowym

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o wysyłanie aplikacji poprzez poniższy adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com

W nagłówku wiadomości prosimy wpisać: „Niemcy praca na magazynie hurtowni ze słodyczami, Düsseldorf”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-niemczech-dla-par-na-magazynie-slodyczy-bez-jezyka-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 501589f6c5d40653

1 odpowiedź na “Dla par praca w Niemczech bez znajomości języka na magazynie ze słodyczami Düsseldorf”

  1. Witam. Jesteśmy zainteresowani praca wraz z moja dziewczyna bardzo proszę o kontakt. 606161401