12,84 €/h brutto

Dla par praca w Niemczech bez znajomości języka na produkcji kanapek od zaraz Brema

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Brema
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 11 lipca 2019 01:42

Oferta atrakcyjnej pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka na produkcji kanapek. Zatrudnienia od zaraz w fabryce z Brema również dla par. Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione jest na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Pracownik produkcji kanapek

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Brema, Niemcy

Pensja: 12,84 euro brutto na godzinę pracy

Zadania:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie pracować przy taśmie produkcyjnej przy obsłudze maszyn
  • do zadań należeć będzie pakowanie produktów gotowych, dbanie o wysoką jakość, pilnowanie porządku oraz samodzielne przygotowywanie składników – krojenie, mycie, szatkowanie

Oczekiwania:

  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • rzetelne wypełnianie obowiązków
  • zaangażowanie
  • umiejętność pracy w grupie
  • posiadanie aktualnych badań ze stacji sanitarno epidemiologicznej
  • dostępność od zaraz

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie na cały okres trwania umowy
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy próbnych z możliwością podjęcia stałej pracy
  • przeszkolenie pracownicze
  • gwarancja rozwoju
  • niemiecką umowę o pracę

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy w Niemczech, proszone są o przesłanie wiadomości z załączeniem aktualnego CV na adres:

  • Leiharbeiter@solution4u.com z dopiskiem w nagłówku: produkcja-kanapek-wrapów/07/19

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-dla-par-na-produkcji-kanapek-od-zaraz-brema/

ID ogłoszenia: 3775d24dc9b52304

ilość wszystkich wyświetleń: 886, dzisiaj: 3