13,50-15,00 € brutto/h

Dla par praca w Niemczech bez znajomości języka produkcja napojów od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hamburg
  • Długość umowy: 3 miesiące z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 22 czerwca 2021 01:08

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie w fabryce z Hamburga dla par na produkcji napojów energetycznych. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 13,50 – 15.00 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • najpierw pracownik przejdzie szkolenie wraz z treningiem;
  • zadania będą przydzielane na podstawie kompetencji, umiejętności oraz predyspozycji;
  • pracownik będzie przeprowadzał kontrolę jakości, naklejał etykiety, obsługiwał urządzenia produkcyjne otp.

Wymagania:

  • dokładność;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • solidne, odpowiedzialne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • uczciwość;
  • pełna samodzielność.

Oferujemy:

  • odzież służbową;
  • pracę do podjęcia od zaraz;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie na 3 miesiące z opcją podjęcia stałego zatrudnienia;
  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych;
  • płatny urlop;
  • zakwaterowanie w cenie 200 € na mc za pokój jednoosobowy albo 300 € na mc za pokój dwuosobowych dla par lub 150 € na mc za miejsce w pokoju wieloosobowym.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail: arbeiteinstellen@fastmail.de z podaniem tytułu: Produkcja napojów energetycznych, Hamburg 2021

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-dla-par-od-zaraz-produkcja-napojow-bez-znajomosci-jezyka-fabryka-hamburg/

ID ogłoszenia: 11560d080637b1a1