10,50 euro brutto/h + mieszkanie

Dla par praca w Niemczech bez znajomości języka pakowanie sera od zaraz Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Dortmund
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 24 sierpnia 2017 01:08

Oferta atrakcyjnej pracy w Niemczech dla par przy pakowaniu sera. Propozycja zatrudnienia dla Polaków bez znajomości języka w fabryce z Dortmundu. Od zaraz poszukujemy 2 osób na stanowisko pakowacza.

Stanowisko: Pakowacz

Termin: od zaraz

Liczba wakatów: 3

Pensja: 10,50 euro brutto na godzinę

Miasto: Essen, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie zajmował się przeprowadzanie kontroli jakości produktów oraz procesów produkcyjnych
  • obowiązkiem będzie obsługa krajalnicy i wagi oraz pakowanie sera zgodnie z limitami wagowymi

Oczekiwania:

  • szybkość w uczenu się nowych rzeczy
  • mile widziane zgłoszenia od osób z doświadczeniem
  • umiejętność pracy w zespole
  • rzetelność, zaangażowanie
  • świetna organizacja czasu pracy
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • wdrożenie w obowiązki
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • niemiecką umowę o pracę na 3 miesiące próbne z opcją przedłużenia wyłączenie dla pracowników najlepszych
  • bezpłatne zamieszkanie zapewnione w hotelu robotniczym

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: „Od zaraz pakowanie sera 08/2017, Essen” należy wysłać mailowo, na adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-jezyka-dam-prace-w-niemczech-dla-par-pakowanie-sera-od-zaraz-dortmund/

ID ogłoszenia: 279599c9e0780ec8

1 odpowiedź na “Dla par praca w Niemczech bez znajomości języka pakowanie sera od zaraz Dortmund”

  1. Mateuszzgorka na 11 listopada 2017 @ 17:36

    665103214 proszę zadzwonić