12,88/h brutto €

Dla par praca w Niemczech od zaraz bez języka przy pakowaniu czekoladek Lipsk 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Lipsk
  • Opublikowany: 20 kwietnia 2020 03:03

Propozycja zatrudnienia od zaraz przy pakowaniu czekoladek w fabryce z Lipska. Oferta pracy w Niemczech 2020 skierowana dla par bez znajomości języka na stanowisku pakowacza.

Stanowisko: Pakowacz czekoladek

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Lipsk, Niemcy

Wakaty: 6

Pensja: 12,88 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • jest to prosta, powtarzalna praca, wykonywana przy linii produkcyjnej na hali przy temperaturze lekko obniżonej
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za przeprowadzanie kontroli jakości produktów oraz ich pakowanie – umieszczanie pralinek w plastikowych wytłoczkach

Wymagania:

  • zdolności manualne
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • dyspozycyjność od zaraz
  • szybkość w przyswajaniu wiedzy, samodzielność
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • umiejętność bezkonfliktowej pracy zespołowej

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę – dla najlepszych opcja podjęcia stałej współpracy
  • płatne zakwaterowanie w cenie 250 euro od pary lub 150 euro od osoby
  • ubezpieczenie społeczne i zdrowotne
  • dobre zarobki i terminowe wypłacanie pensji
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: „Praliny Lipsk 04/20″ należy przesłać wraz z załączeniem aktualnego CV, na adres dostępny poniżej:

  • NeueArbeit2020@web.de

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-praca-w-niemczech-dla-par-od-zaraz-przy-pakowaniu-czekoladek-lipsk/

ID ogłoszenia: 4305e9adbd725992