od 13,00 brutto/h

Dla par praca w Niemczech od zaraz bez języka przy pakowaniu czekoladek w Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Essen
  • Opublikowany: 13 lipca 2021 00:39

Firma produkcyjna z Essen poszukuje od zaraz pakowaczy do legalnej pracy w Niemczech. Zatrudnienie przy pakowaniu czekoladek także dla par i bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz pralinek

Miasto: Essen, Niemcy

Pensja: od 13 na godzinę euro brutto

Termin: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 8

Obowiązki:

  • nieskomplikowane prace manualne przy linii produkcyjnej
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kontrolowanie jakości oraz ręczne wkładanie czekoladek do wytłoczek plastikowych

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • umiejętność pracy w grupie
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • zwinność, sprawność fizyczna
  • odpowiedziane wypełnianie powierzonych zadań
  • przestrzeganie zasad BHP
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech

Zapewniamy:

  • ubezpieczenie pracownicze
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • pomoc we wdrożeniu się w obowiązki i zaaklimatyzowaniu
  • niemiecką umowę o pracę na pół roku
  • wsparcie rezydenta Polaka na miejscu
  • zatrudnienie  do podjęcia od zaraz

Aplikacja:

Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres.

Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości e-mail proszę napisać „Praliny Essen 07/21″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

NeueArbeit2020@web.de

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-dla-par-pakowanie-pralinek-od-zaraz-essen/

ID ogłoszenia: 28260e8e56a05e00