12,85 € brutto/h

Dla par praca w Niemczech pakowanie galanterii bez znajomości języka od zaraz Wolfsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Wolfsburg
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 29 stycznia 2022 01:41

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech przy pakowaniu galanterii skórzanej. Zatrudnienie 2022 w Wolfsburgu dla par bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Wolfsburg.

Wynagrodzenie: 12,85 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • ręczne pakowanie galanterii skórzanej;
  • przeprowadzanie kontroli jakości produktów oraz pakowanie ich zgodnie z projektem o dołączanie certyfikatów autentyczności;
  • praca odbywa się w środowisku monitorowanym.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • rzetelność i dokładność;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • sumienne wypełnianie zadań;
  • skrupulatność.

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • wsparcie w zaaklimatyzowaniu się;
  • zakwaterowanie w cenie 200 – 250 € na mc;
  • świadczenia socjalne;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • system poleceń pracowniczych.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy w Niemczech, mogą wysyłać zgłoszenia poprzez stronę:

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-niemcy-praca-przy-pakowaniu-galanterii-od-zaraz-dla-par-w-wolfsburgu/

ID ogłoszenia: 54461f36cfc91a41