160-180/h NOK

Dla par praca w Norwegii 2018 od zaraz na produkcji kosmetyków bez języka Baerum

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Baerum
  • Opublikowany: 14 marca 2018 21:24

Propozycja pracy w Norwegii od zaraz na produkcji kosmetyków do pielęgnacji ciała i włosów. Ogłoszenie 2018 z Baerum dla par również bez znajomości języka norweskiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcji kosmetyków

Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Lokalizacja: Baerum, Norwegia

Pensja: 160 do 180 NOK na godzinę pracy brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Opis stanowiska pracy:

  • jest to skrupulatna praca, polegająca na przeprowadzaniu kontroli jakości
  • obowiązkiem będzie obsługa maszyn produkcyjnych oraz pakowanie produktów gotowych
  • wykładanie pustych opakowań na taśmę oraz inne prace zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • zaangażowanie, odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • mile widziane prawo jazdy kat.B oraz własny samochód
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • brak uzależnień

Oferujemy:

  • wysokie wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • dieta na pokrycie kosztów zamieszkania
  • prace na podstawie norweskiej umowy na czas próbny
  • opcja przedłużenia zatrudnienia dla pracowników najlepszych
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 4000 NOK miesięcznie od osoby

Aplikacja:
Prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres:

  • norway-worker@europe.com z dopiskiem w tytule: pr/03/18

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-oferta-pracy-w-norwegii-2018-dla-par-bez-jezyka-na-produkcji-kosmetykow-w-baerum/

ID ogłoszenia: 475aa6d05b23cc9

2 komentarze na “Dla par praca w Norwegii 2018 od zaraz na produkcji kosmetyków bez języka Baerum”

  1. Antoni07 na 12 marca 2018 @ 21:41

    witam serdecznie jestem zainteresowany pracą na produkcji