135,20 SEK/h

Dla par praca w Szwecji bez znajomości języka pakowanie wędlin od zaraz Uppsala

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Uppsala
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 stycznia 2019 01:01

Aktualna oferta pracy w Szwecji przy pakowaniu wędlin oraz wyrobów mięsnych. Ogłoszenie z Uppsali dla par także bez znajomości języka i doświadczenia. Pracodawca oferuje odpłatne zakwaterowanie na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz wędlin

Wynagrodzenie: 135,20 SEK na godzinę pracy brutto

Termin: od zaraz

Miasto: Uppsala, Szwecja

Obowiązki:

  • praca przy linii produkcyjnej w zakładzie mięsnym przy pakowaniu wędlin na plastikowe tacki
  • zadania wykonywane są w szybkim tempie aczkolwiek praca jest powtarzalna i monotonna
  • kierownik zmiany może zlecić inne zadania, np: ważenie, obsługę maszyn itp.

Oczekiwania:

  • brak nałogów
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zdolności manualna
  • prawo jazdy a także własny samochód
  • zdyscyplinowanie, zaangażowanie, odpowiedzialność
  • umiejętność pracy samodzielnie oraz w grupie

Zapewniamy:

  • umowę na 3 miesiące
  • zatrudnienie na podstawie szwedzkiej umowy o pracę
  • przeszkolenie pracownicze
  • możliwość podjęcia stałej pracy dla najlepszych
  • uniform służbowy
  • opiekę polskojęzycznego rezydenta
  • zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w cenie 3500 SEK miesięcznie

Sposób aplikacji:
Jeżeli jesteś zainteresowany/na powyższą ofertą i spełniasz wszelkie wymagania, prosimy o kontakt mailowy. Dokumenty aplikacyjne w postaci CV oraz LM należy przesłać wraz z aktualnymi danymi kontaktowymi na adres:

pl.arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem: Pakowanie wędlin, Uppsala 2019

Umowa z kandydatami zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji zostanie podpisana w Polskim oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

Arbetsmedlet AB
Rosendalsterrassen 10C, 115 21 Stockholm
e-post: arbetsmedlet_pl@swedenmail.com

ID ogłoszenia: 5245c32673f14dd6