130 SEK/h brutto

Dla par praca w Szwecji od zaraz przy pakowaniu sera bez znajomości języka Sztokholm

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Sztokholm
  • Opublikowany: 23 kwietnia 2019 01:51

Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Szwecji od zaraz dla osób bez znajomości języka. Zatrudnienie w fabryce ze Sztokholmu dla par przy pakowaniu sera, obsłudze maszyn i dbaniu o wysoką jakość.

Stanowisko: Pakowacz sera

Lokalizacja: Sztokholm, Szwecja

Pensja: 130 SEK na godzinę pracy brutto

Wakaty: 6

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • zadania przy linii produkcyjnej
  • kolejność oraz rodzaj prac ustala przełożony
  • głównym zadaniem będzie pakowanie sera w plastrach lub kawałkach oraz dbanie o wysoką jakość
  • praca wymaga obsługi maszyn produkcyjnych

Oczekiwania:

  • brak uzależnień
  • umiejętność pracy w zespole
  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań i przestrzeganie zasad BHP
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz
  • pracowitość
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • schludny strój – konieczność stosownego ubioru np. włosy pod czepkiem, czyste rękawiczki, mycie i odkażanie rąk oraz obuwia
  • brak problemów zdrowotnych, tatuaży, piercingu, sztucznych rzęs czy paznokci

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • uniform służbowy
  • opcja podjęcia stałej pracy w Szwecji dla pracowników najlepiej wypełniających powierzone obowiązki
  • wdrożenie w obowiązki i szkolenia pracownicze
  • dostęp do pakietu świadczeń socjalnych
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie płatne w cenie 3500 SEK miesięcznie

Sposób aplikacji:
Jeżeli jesteś zainteresowany/na powyższą ofertą i spełniasz wszelkie wymagania, prosimy o kontakt mailowy. Dokumenty aplikacyjne w postaci CV należy przesłać wraz z aktualnymi danymi kontaktowymi na adres:

pl.arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem: pakowanie sera Sztokholm 05.2019

Umowa z kandydatami zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji zostanie podpisana w Polskim oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

Arbetsmedlet AB
Rosendalsterrassen 10C, 115 21 Stockholm

e-post: pl.arbetsmedlet@swedenmail.com

ID ogłoszenia: 4935cbe0fc0f268a