od 13,00 € brutto/h

Dla par pakowanie pralinek oferta pracy w Niemczech bez języka od zaraz Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Lipsk
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 13 kwietnia 2021 01:09

Fabryka z Lipska szuka od zaraz pakowaczy do pracy w Niemczech przy pakowaniu pralinek. Zatrudnienie dla par bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Lipsk.

Wynagrodzenie: od 13,00 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 12.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie ręczne pakowanie pralinek czekoladowych;
  • praca odbywa się przy linii produkcyjnej.

Wymagania:

  • umiejętność przestrzegania wysokich norm BHP;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • odpowiedzialne i sumienne wypełnianie zadań;
  • pracowitość;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • strój służbowy;
  • dokładne przeszkolenie pracownicze;
  • płatne zakwaterowanie;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • pracę od zaraz;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie na pół roku;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • wsparcie w zaaklimatyzowaniu się na miejscu.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, krótkim opisem własnej osoby oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych można wysyłać na adres e-mail:

NeueArbeit2020@web.de z podaniem tytułu: Praliny Lipsk 04/21

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-bez-jezyka-dla-par-przy-pakowaniu-pralinek-lipsk-2021/

ID ogłoszenia: 40460746c5f1a6bf