2200-2450 € brutto/mc

Dla par przy pakowaniu przekąsek bez języka praca w Niemczech od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Długość umowy: 3 miesiące z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 14 października 2020 01:08

Fabryka z Berlina potrzebuje od zaraz pakowaczy do pracy w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie dla par przy pakowaniu przekąsek na produkcji z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 2200 – 2450 € brutto na mc w zależności od kwalifikacji i znajomości języka.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy taśmie, gdzie zadaniem będzie zajmowanie się ręcznym pakowaniem solonych przekąsek;
  • praca przy linii produkcyjnej w szybkim tempie.

Wymagania:

  • zaletą będzie doświadczenie na produkcji i/lub przy pakowaniu;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • odpowiedzialność;
  • umiejętność przestrzegania zasad BHP;
  • umiejętność dbania o czystość w miejscu pracy;
  • schludność;
  • możliwość płatnego badania w niemieckim odpowiedniku polskiego Sanepidu w cenie 25 € (płatne na miejscu).

Oferujemy:

  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • dokładne szkolenie pracownicze;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw administracyjnych, kadrowych i organizacyjnych;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • zakwaterowanie w cenie 300 € na mc za miejsce w pokoju dwuosobowym z dostępem do łazienki i kuchni;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • ubezpieczenie;
  • pracę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia;
  • możliwość pobierania zaliczek.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail: arbeiteinstellen@fastmail.com z podaniem tytułu: Pakowanie przekąsek – 10/Berlin

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-oferta-pracy-w-niemczech-dla-par-od-zaraz-pakowanie-przekasek-w-berlinie/

ID ogłoszenia: 7645f85a8894432e