12,50 € na godz.

Dla par przy pakowaniu słodyczy Holandia praca 2022 bez znajomości języka od zaraz w Amsterdamie

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: do końca marca 2022
  • Opublikowany: 8 lutego 2022 01:03

Tymczasowe zatrudnienie w Amsterdamie dla par pakowaczy bez znajomości języka. Aktualna od zaraz praca w Holandii przy pakowaniu słodyczy promocyjnych. Zakwaterowanie darmowe będzie zapewnione przez pracodawcę.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Amsterdam.

Wynagrodzenie: 12,50 € na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4 (albo dwie pary).

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie pakowanie promocyjnych zestawów świątecznych słodyczy – pracownik będzie zbierał słodycze na podstawie listy, a następnie będzie pakował je w ozdobne pudełka;
  • pracownik będzie przygotowywał zapakowanie zestawy do magazynowania, czyli umieszczał je na paletach i owijał stretchem.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz do końca marca 2022;
  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego;
  • chęć brania nadgodzin.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • możliwość wspólnego zatrudnienia dla par na jednej zmianie;
  • pomoc przy załatwianiu spraw formalnych;
  • wsparcie tłumacza w razie potrzeby.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: pracujwholandii@net-c.nl z dopiskiem: pakowanie słodyczy Amsterdam 2022

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-holandia-praca-dla-par-od-zaraz-pakowanie-slodyczy-w-amsterdamie-2022/

ID ogłoszenia: 904620145ea93172