135,20 SEK/h

Dla par Szwecja praca bez znajomości języka pakowanie wędlin od zaraz Uppsala

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Uppsala
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 czerwca 2019 03:22

Ogłoszenie pracy w Szwecji dla pakowaczy bez znajomości języka przy pakowaniu wędlin. Zatrudnienie od zaraz w fabryce z Uppsali także dla par z odpłatnym zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Pakowacz wędlin

Miasto: Uppsala, Szwecja

Termin: od zaraz

Wynagrodzenie: 135,20 SEK na godzinę pracy brutto

Obowiązki:

  • jest to praca w zakładzie mięsnym, główne zadania wykonywane są przy taśmie produkcyjnej
  • obowiązkiem pracownika będzie ręczne pakowanie wędlin krojonych na tacki plastikowe

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w grupie
  • prawo jazdy kat.B a także gotowość do przyjechania własnym autem
  • brak nałogów
  • samodzielność, pracowitość, odpowiedzialność
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia
  • płatne zakwaterowanie w cenie 3500 SEK miesięcznie
  • przeszkolenie pracownicze na start oraz możliwość rozwoju
  • zatrudnienie na podstawie umowy próbnej
  • uniform służbowy
  • opieka polskojęzycznego rezydenta
  • zatrudnienie od zaraz
  • pracę w wymiarze 8h x 5 dni w tygodniu

Sposób aplikacji:
Jeżeli jesteś zainteresowany/na powyższą ofertą i spełniasz wszelkie wymagania, prosimy o kontakt mailowy. Dokumenty aplikacyjne w postaci CV oraz LM należy przesłać wraz z aktualnymi danymi kontaktowymi na adres:

pl.arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem: Pakowanie wędlin, Uppsala 2019

Umowa z kandydatami zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji zostanie podpisana w Polskim oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

Arbetsmedlet AB
Rosendalsterrassen 10C, 115 21 Stockholm
e-post: pl.arbetsmedlet@swedenmail.com

ID ogłoszenia: 1795d13aaaac70d6