14-18 GBP/h brutto

Do pracy w Anglii od zaraz na produkcji samochodów bez znajomości języka Sunderland

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Sunderland
  • Opublikowany: 29 lipca 2018 22:10

Zatrudnienie w fabryce z Sunderland od zaraz na produkcji przy montażu samochodów. Oferta atrakcyjnej pracy w Anglii także bez znajomości języka. Pracodawca zapewnia możliwość skorzystania z odpłatnego zamieszkania na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Liczba wakatów: 10

Termin: od zaraz

Miejscowość: Sunderland, Anglia

Pensja: 14 do 18 GBP na godzinę pracy brutto

Zakres zadań:

  • montaż części pojazdów na wieloetapowej pracy produkcyjnej
  • pracownik zatrudniony na tym stanowisku wykonuje zadania przy linii produkcyjnej
  • jest to praca powtarzalna jednak wymaga dużej skrupulatności
  • zdarza się rotowanie stanowisk aby pracownicy nie popadali w rutynę

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie znajomość języka angielskiego
  • gotowość do podjęcia pracy w Anglii od zaraz
  • mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej lub posiadanie wykształcenia w kierunku mechanika
  • dostępność do wyjazdu na stałe
  • prawo jazdy kat.B

Zapewniamy:

  • wysokie zarobki ustalane przez pracodawcę na podstawie znajomości języka i doświadczenia
  • możliwość rozwoju
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych w celu podjęcia legalnej pracy w Anglii
  • opcja skorzystania z odpłatnego zamieszkania na miejscu
  • dla pracowników najlepiej wypełniających obowiązki opcja podjęcia stałej pracy oraz liczne benefity

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres:

  • greatjob@the-quickest.com z załączeniem aktualnego CV.

Wiadomość prosimy zatytułować: „Produkcja Sunderland 08/2018”

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-dam-prace-w-anglii-na-produkcji-montazu-samochodow-od-zaraz-sunderland/

ID ogłoszenia: 8315b5d9ea078695

ilość wszystkich wyświetleń: 2910, dzisiaj: 1