7,30-8,35

Doncaster UK – praca w Anglii na magazynie od zaraz z zakwaterowaniem

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Doncaster
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: na czas nieokreślony
  • Opublikowany: 3 sierpnia 2016 06:45

Atrakcyjna propozycja pracy w Anglii na terenie Doncaster UK. Zatrudnienie na magazynie od zaraz przy łączeniu produktów w paczki promocyjne. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę.

Jeden z magazynów wiodącej sieci rozpoczyna rekrutację na stanowisko pracownik magazynowy. Oferta pracy w Anglii dla osób bez doświadczenia. Pracodawca wymaga znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Opis stanowiska:
Pracownik podejmujący tę pracę będzie odpowiedzialny za łączenie produktów w paczki promocyjne.
Do zadań należeć będzie transport wewnętrzny
Praca minimalnie 40 godzin w tygodniu
7,30-8,35 GBP na godzinę

Wymagania
sprawność fizyczna
znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
rzetelność
odpowiedzialność odpowiedni stosunek do pracy
punktualność

Nasza oferta
przeszkolenie wprowadzające możliwość podjęcia tej pracy bez doświadczenia
pełny etat
praca zmianowa
praca przyjazna dla kobiet
Zapewnione zakwaterowanie i transport (płatne)
Wypłaty tygodniowe

Prosimy przesłać CV na adres:job@sesolutions.uk

ID ogłoszenia: 17357a1e7418a88b

ilość wszystkich wyświetleń: 380, dzisiaj: 2

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Sesolutions
  • Zarejestrowany od: 15 marca 2016

Inne przedmioty dodane przez Sesolutions

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Sesolutions »