1640 euro brutto/mc + dodatki

Dortmund od zaraz praca w Niemczech bez języka na magazynie ze sprzętem IT

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Dortmund
  • Opublikowany: 20 października 2016 03:58

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko magazyniera w hurtowni ze sprzętem IT. Niemcy praca w Dortmundzie od zaraz bez znajomości języka na magazynie.

Stanowisko: Pracownik magazynu
Miasto: Dortmund, Niemcy
Start: od zaraz
Pensja: 1640 euro brutto miesięcznie

Zakres zadań:

  • kompletowanie zamówień składanych przez klientów drogą elektroniczną na sprzęt oraz akcesoria IT – monitory, laptopy, gry, konsole, itp
  • praca z użyciem skanera, którego interfejs można ustawić na obsługę w języku polskim
  • inne zadania, np: rozładunek dostaw, załadunek towarów, prace porządkowe, dbanie o stany magazynowe

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • zaświadczenie o niekaralności
  • doświadczenie
  • brak uzależnień
  • odpowiedzialność, profesjonalne podejście do obowiązków
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz
  • możliwość rozboju i zdobycia dobrego doświadczenia
  • pracę w oparciu o niemiecką umowę z ubezpieczeniem i wszelkimi świadczeniami
  • zapewnione odpłatne zamieszkanie
  • dodatki za pracę na zmianie nocnej
  • 150 euro miesięcznie jako dodatek na pokrycie kosztów zamieszkania

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie zgłoszenia pocztą elektroniczną na adres:

  • dringende@europe.com

W nagłówku prosimy o wstawienie: magazyn-IT/10/16

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-od-zaraz-na-magazynie-ze-sprzetem-it-bez-znajomosci-jezyka-dortmund-2/

ID ogłoszenia: 67758078256c442a

1 odpowiedź na “Dortmund od zaraz praca w Niemczech bez języka na magazynie ze sprzętem IT”

  1. Witam, jestem zainteresowany panstwa oferta. Jezeli jest mozliwosc prosze o kontakt na adres email zjemcismajla@gmail.com