do uzgodnienia

Drammen Norwegia praca pakowanie na produkcji bez znajomości języka

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Drammen
  • Opublikowany: 5 października 2015 00:03

Aktualnie oferujemy zatrudnienie w Drammen na produkcji w charakterze pakowacza. Ogłoszenie pracy w Norwegii bez znajomości języka norweskiego przy pakowaniu produktów.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miejsce zatrudnienia: Drammen, Norwegia

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • prace mające na celu wsparcie prac produkcyjnych
  • po przeszkoleniu zadaniem będzie obsługa maszyn produkcyjnych
  • kontrola jakości
  • pakowanie gotowych produktów
  • inne prace zlecone przez managera

Oczekiwania:

  • szybkość uczenia się nowych rzeczy
  • lojalność, pracowitość, odpowiedzialność
  • duże zdolności manualne
  • umiejętność sprawnego zorganizowania czasu pracy
  • duże zaangażowanie
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – znajomość języka norweskiego nie jest wymagana

Zapewniamy:

  • wysokie wynagrodzenie
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • na miejscu zapewniony jest bezproblemowy kontakt z pracodawcą
  • wysokie stawki godzinowe
  • możliwość rozwoju

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie wiadomości e-mail z załączeniem CV oraz LM na poniższy adres:

  • post@rekrutteringshusetmork.no

Wiadomość prosimy zatytułować: “Produksjonsmedarbeider”

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-w-norwegii-na-produkcji-przy-pakowaniu-bez-znajomosci-jezyka-drammen/

ID ogłoszenia: 522560e6d8a39478