9,20 euro brutto/h

Drezno praca w Niemczech dla par bez znajomości języka na magazynie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Drezno
  • Opublikowany: 7 stycznia 2016 03:36

Dam pracę w Niemczech od zaraz na magazynie hurtowni ze słodyczami przy zbieraniu zamówień. Oferta z Drezna dla 2 par bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Magazynier

Miasto: Drezno, Niemcy

Stawka godzinowa: 9,20 euro brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Charakterystyka stanowiska i zadania:

  • zbieranie towaru zgodnie z zamówieniami składanymi przez sklepy wielkopowierzchniowe
  • zadania będą wykonywane z użyciem ręcznego wózka elektrycznego typu “ameise”
  • prace porządkowe oraz inne zadania zlecone przez przełożonego

Oczekiwania:

  • chęć do podjęci pracy zagranicą od zaraz
  • odpowiedzialność, samodzielność
  • dobra kondycja fizyczna
  • punktualne stawianie się w pracy
  • zaangażowanie, sumienność

Zapewniamy:

  • opieka polskiego koordynatora
  • zatrudnienie na niemieckich warunkach dla par
  • odpłatne zamieszkanie w wynajętym mieszkaniu – zapewniony pokój z dostępem do ogólnodostępnej łazienki i kuchni za 350 euro miesięcznie

Aplikacja:
Dokumenty aplikacyjne należy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na poniższy adres kontaktowy:
dringende@europe.com z dopiskiem w tytule: magazynslodyczy/01/15

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-hurtowni-slodyczy/

ID ogłoszenia: 399568cfc10e0e56

2 komentarze na “Drezno praca w Niemczech dla par bez znajomości języka na magazynie”

  1. Witam wraz z partnerem jesteśmy zainteresowani ofertą pracy. Bardzo proszę o kontakt 725675459 lub e-mail: ewa.kam.95@wp.pl

  2. Witam jestem zainteresowany z dziewczyną tą pracą. nasz nr tel 507317006 lub e-mail adrianchabior@o2.pl