8,50 euro brutto/h

Drezno praca w Niemczech pakowanie kosmetyków bez znajomości języka 2016

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Drezno
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 28 grudnia 2015 01:45

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech przy pakowaniu kosmetyków. Zatrudnienie od stycznia 2016 w fabryce z Drezna dla osób bez znajomości języka niemieckiego. Na miejscu zapewnione jest zakwaterowanie bezpłatne.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków

Miejsce: Drezno, Niemcy

Wynagrodzenie: 8,50 euro brutto/h

Start: od stycznia 2016

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmowała się pakowaniem kosmetyków, kontrolowaniem jakości oraz obsługiwaniem prostych maszyn produkcyjnych. Inne prace mogą zostać zlecone przez przełożonego.

Wymagania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zdolność do bezkonfliktowej pracy w grupie
  • mile widziane osoby z doświadczeniem i podstawową znajomością języka niemieckiego
  • duża uczciwość
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • konieczność podpisania aneksu do umowy, który pozwala na kontrole rzeczy prywatnych oraz szafki pracowniczej
  • preferowane zgłoszenia od osób mogących przyjechać swoim samochodem

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę z ubezpieczeniem, odprowadzaniem składek oraz dostępem do niemieckich świadczeń socjalnych
  • pomoc polskiego koordynatora
  • wsparcie w dopełnieniu formalności
  • zorganizowane zakwaterowanie odpłatne
  • wysokie zarobki
  • początkowo okres próbny z możliwością przejścia na stałą umowę

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysłania zgłoszenia z załączeniem CV oraz aktualnego zdjęcia na podany poniżej adres kontaktowy:

  • einfach-losungen@germanymail.com

Wiadomość prosimy zatytułować odpowiednio: „pakowanie kosmetyków na produkcji, Drezno. Imię, nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-kosmetykow-drezno-2016-z-zakwaterowaniem/

ID ogłoszenia: 27567abbf0436e8

4 komentarze na “Drezno praca w Niemczech pakowanie kosmetyków bez znajomości języka 2016”

  1. mateusz1997 na 29 grudnia 2015 @ 09:46

    Witam serdecznie bardzo bym był zainteresowany tym ogłoszeniem wraz ze swoim szwagrem . Jesteśmy w stanie dojechać własnym transportem prosze o kontakt 726829026:) Mateusz

  2. Witam!
    Jesteśmy z koleżanką zainteresowane ofertą pracy”Pakowanie kosmetyków na produkcji.Drezno.Mariola Kmieć i Sylwia Wojtowicz. Nasze CV wysłałam mailem.
    Nr.kontaktowy to 669999449.
    Pozdrawiam Mariola Kmieć

  3. WITAM JESTEM ZAINTERESOWANA OFERTA PRACY Z MOZLIWOSCIA WYJAZDU OD ZARAZ WLASNYM SAMOCHODEM +48 733 836 310

  4. Witam
    jestem zainteresowana praca razem z mężem prosze o kontakt 791258703