1500 euro/mc brutto

Düsseldorf praca w Niemczech od zaraz bez znajomości języka na produkcji herbat

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Düsseldorf
  • Opublikowany: 30 kwietnia 2016 17:06

Oferujemy zatrudnienie w fabryce z Düsseldorfu dla Polaków na produkcji herbat z suszu. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy

Wynagrodzenie miesięczne: 1500 euro brutto

Rozpoczęcie: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za odpowiednie odmierzanie składników i przygotowanie mieszanek z suszu zgodnie z recepturą producenta
  • konieczne będzie kontrolowanie jakości
  • inne prace jakie mogą zostać zlecone to pakowanie, ważenie i obsługa maszyn

Wymagania:

  • zdolność do nauki i szybkiego zaaklimatyzowania się na miejscu
  • szybkość, zwinność, odpowiedzialność
  • umiejętność efektywnej pracy zespołowej
  • bezkonfliktowość
  • elastyczność godzinowa

Zapewniamy:

  • opiekę polskojęzycznego rezydenta na miejscu
  • legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek
  • możliwość korzystania z pakietu świadczeń socjalnych
  • w cenie 200 euro miesięcznie pracownik ma zapewnione zamieszkanie, dla par cena wynosi 300 euro
  • płatny urlop
  • zatrudnienie od zaraz

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: „Produkcja herbatek, Düsseldorf 2016″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-herbat-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 36257217dece1da6

3 komentarze na “Düsseldorf praca w Niemczech od zaraz bez znajomości języka na produkcji herbat”

  1. dariuszbiernacki2 na 8 maja 2016 @ 03:47

    Witam jestem zainteresowany tą ofertą pracy w każdej chwili. Mój numer telefonu to + 48 605 312 003

  2. king0001 na 11 maja 2016 @ 10:03

    Jeżeli to poważna oferta to jestem zainteresowany pracą od zaraz.

  3. kamyk2217 na 12 maja 2016 @ 13:12

    Witam jestem zainteroswany ofertą.
    Proszę o kontakt tel. 575277421 Pozdrawiam