do uzg.

Ede, praca Holandia bez znajomosci języka od zaraz na magazynie z karmą dla zwierząt 2020

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Ede
  • Opublikowany: 9 lipca 2020 00:20

Hurtownia zoologiczna z Ede poszukuje od zaraz komisjonerów do pracy w Holandii na magazynie. Ogłoszenie 2020 bez znajomości języka niderlandzkiego przy kompletowaniu, pakowaniu zamówień.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Ede

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • do zadań pracownika będzie należało kompletowanie zamówień z użyciem skanera;
  • większość zamówień dotyczy worków z karmą dla zwierząt w opakowaniach, które ważą około 30 kg.

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • mile widziane będzie prawo jazdy;
  • zmotywowanie do pracy;
  • sprawność fizyczna;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz na dłużej.

Oferujemy:

  • stabilną pracę;
  • legalne zatrudnienie na holenderskich warunkach;
  • transport do pracy;
  • zatrudnienie na dłużej;
  • wsparcie polskich koordynatorów;
  • pracę, która odbywa się w godzinach od 06:00 do 16:00 – tydzień pracy jest cztero- albo pięciodniowy.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą w Holandii na magazynie mogą się zgłaszać poprzez stronę:

www.flexcraft.pl/praca/praca-order-picking-ede-9835-71.html

ID ogłoszenia: 1015f00ebbd3d81e