do uzgodnienia

Eindhoven praca Holandia przy produkcji opakowań od zaraz z językiem angielskim

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Eindhoven
  • Opublikowany: 30 maja 2018 22:20

Fabryka z Eindhoven poszukuje od zaraz pracowników ze znajomością języka angielskiego do pracy w Holandii przy produkcji opakowań różnego typu.

BRANŻA: Production
REGION: The Netherlands, Eindhoven
ILOŚĆ MIEJSC: 2

Opis stanowiska:

tworzenie opakowań z różnego rodzaju materiałów (drewno, kauczuk piankowy, itp.)
zbieranie i pakowanie gotowych produktów
czyszczenie skrzyń
dbanie o czystość stanowiska pracy i jakość produkcji
Wymagania:

bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
prawo jazdy kat. B. mile widziane,
gotowość podjęcia pracy w godzinach nadliczbowych,
dostępność do pracy również w weekendy,
gotowość podjęcia oferowanych prac w różnych zakładach,
Oferujemy:

dobre wynagrodzenie z perspektywą podwyżki
Gwarancja Godzin !
Dwa tygodnie darmowego zakwaterowania !
pracę w renomowanej firmie z możliwością rozwoju zawodowego
możliwość długoterminowej współpracy
możliwość odpłatnego korzystania z zaproponowanych przez Agencję Pracy w Holandii:
zakwaterowania
ubezpieczenia
transportu lokalnego
+48 608 494 300
tns.group@op.pl

ID ogłoszenia: 6905b0d42a46b28f

ilość wszystkich wyświetleń: 770, dzisiaj: 1