10.47 Euro/ h

Fabryka serów – praca w Holandii pakowanie na produkcji od zaraz, Sliedrecht

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Sliedrecht
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 20.05.2019
  • Długość umowy: 6-12 miesięcy
  • Opublikowany: 16 maja 2019 01:50

Agencja rekrutacyjna poszukuje od zaraz pakowaczy do pracy w Holandii na produkcji w fabryce sera z Sliedrecht przy pakowaniu wyrobów na linii produkcyjnej.

Agencja Job Service – Kalisz (nr Cert. 4553) poszukuje pracowników dla naszego klienta w Holandii do pracy w fabryce sera na produkcji i pakowaniu. Oferta pracy w Holandii dostępna od zaraz z zakwaterowaniem, ze znajomością języka obcego.

Opis stanowiska:

•Krojenie i pakowanie sera przy taśmie produkcyjnej
•przygotowanie i pakowanie serków typu: Brie i przekąsek tapas.

Wymagania:

•motywacja i chęć do pracy przy produkcji spożywczej
•Dyspozycyjność do pracy za granicą od 2 do 3 m-cy lub dłużej
•mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Oferujemy:

•legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
•cotygodniowe wynagrodzenie przelewane bezpośrednio na konto bankowe
•zakwaterowanie (z dostępem do Internetu)
•zagwarantowany transport do pracy oraz ubezpieczenie zdrowotne
•dodatki wakacyjne i urlopowe
•opiekę koordynatora w miejscu pracy
•stały dostęp do odcinka wypłat, przepracowanych godzin i pozostałych dokumentów na portalu pracowniczym
•pomoc w organizacji wyjazdu

Zainteresowała Cię ta oferta? Aplikuj już teraz!

kontakt tel: +48 627570359

rejestracja online na: https://szukasz-pracy.pl/rejestracja/

Lub wyślij swoje CV na e-mail: rekrutacja@szukasz-pracy.pl

Wszystkie dostępne oferty są na stronie: https://szukasz-pracy.pl/oferty-pracy/

Niniejsza oferta dotyczy pracy tymczasowej na terenie Holandii: Agencja Job Service – Kalisz (nr Cert. 4553). W związku z nowymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych zapoznaj się z obowiązkiem informacyjnym dostępnym pod linkiem: https://szukasz-pracy.pl/obowiazek-informacyjny-rodo/

ID ogłoszenia: 1585cdc05e64f8ea

ilość wszystkich wyświetleń: 411, dzisiaj: 1

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez info@szukasz-pracy.pl

Ostatnie przedmioty dodane przez info@szukasz-pracy.pl »