do ustalenia

Fabryka wyrobów plastikowych praca w Anglii na produkcji od zaraz Oldham

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Oldham
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 5 styczeń 2015
  • Opublikowany: 24 grudnia 2014 02:25

Aktualnie szukamy Polaków do pracy w Anglii na linii produkcyjnej. Zatrudnienie w Oldham od 5 stycznia 2015 roku na produkcji wyrobów plastikowych. Od kandydatów wymagamy dobrej znajomość języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Anglia, Oldham
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Głównym zadaniem pracownika jest pakowanie wyrobów plastikowych. Pracownik będzie również przydzielany do obsługi maszyn hydraulicznych oraz wtryskarek.

Wymagania:
– wyjazd od zaraz
– dobra znajomość języka angielskiego
– kandydaci muszą zaopatrzyć się w odpowiedni strój roboczy (buty, kamizelka odblaskowa)
– doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku będzie mile widziane
– dobre ogólne zdrowie fizyczne i psychiczne
– wytrzymałość fizyczna

Oferujemy:
– możliwość podniesienia kwalifikacji
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– legalną pracę od 5 stycznia 2015 roku
– zatrudnienie w systemie zmianowym
– pomoc w razie pytań

Aplikacja:
Aplikacje prosimy przesyłać na maila: Peter@career-makers.co.uk w tytule wpisując: lab-roy.

Źródło: http://pracanaprodukcji.eu/ogloszenia/praca-w-anglii-od-zaraz-na-produkcji-wyrobow-plastikowych-w-fabryce-oldham/

ID ogłoszenia: 553549a10a06828c

ilość wszystkich wyświetleń: 5821, dzisiaj: 1