12,35 €

Filetowanie drobiu od zaraz praca w Belgii przy produkcji bez języka, Maastricht

  • Kraj: Belgia
  • Miasto lub region: ok.Mastricht
  • Opublikowany: 24 sierpnia 2016 01:03

Od zaraz dobrze płatna praca w Belgii na produkcji mięsnej przy filetowaniu drobiu. Zatrudnienie w Maastricht również dla osób bez znajomości języka. Pracodawca oczekuje minimum 6-miesięcznego doświadczenia.

PRACA NA TERENIE BELGII, ok.Mastricht stawka 12,35
Poszukujemy kandydatów do pracy w przetwórni drobiowej na terenie Belgii. Wymagane doświadczenie na w/w stanowisku.
Obowiązki:
-trybowanie udka kurczaka, usuwanie kostki trzema/czterema ruchami.
-praca na linii przy wykrawaniu filetów drobiowych (prawa i lewa strona)
-obróbka filetów z drobiu za pomocą noża.
Oczekujemy:
-doświadczenie min 6 miesięcy (konieczne)
– gotowość do podjęcia pracy na długi okres czasu
– przestrzeganie norm i standardów produkcji
Oferujemy:
-kontrakt z gwarancja stabilnej pracy
-stala prace min 40h tyg.
-tygodniowe wynagrodzenie
-pomoc w sprawach administracyjnych( sofi nr, rozliczenia podatkowe, dodatki)
Jeśli istnieje taka potrzeba, zapewniamy zakwaterowanie i transport.
Cv proszę przesłać na adres : info@selectwerving.nl Jesli nie posiadaj Panstwo dostepu do internetu prosze o wyslanie smsa , w tresci wpisujac: filetowanie drobiu. Oddzwonimy napewno.0031 631650701

ID ogłoszenia: 90257bbfb2357797

ilość wszystkich wyświetleń: 2271, dzisiaj: 1

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Select
  • Zarejestrowany od: 30 czerwca 2016

Inne przedmioty dodane przez Select

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Select »