do uzgodnienia

Fizyczna praca Holandia bez znajomości języka przy sortowaniu odzieży od zaraz w Wormerveer

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Wormerveer
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 28 sierpnia 2021 05:01

Pracodawca z Wormerveer poszukuje od zaraz Polaków do fizycznej pracy w Holandii. Zatrudnienie bez znajomości języka przy sortowaniu odzieży z zakwaterowaniem, które będzie zorganizowane odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Wormerveer.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca fizyczna;
  • pracownik będzie zajmował się sortowaniem odzieży używanej.

Wymagania:

  • pracowitość;
  • doświadczenie na analogicznym stanowisku;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • bez znajomości języka holenderskiego, ale z językiem angielskim w stopniu komunikatywnym;
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • wynagrodzenie, które jest zgodne z holenderskimi stawkami dla określonej branży lub  sektora;
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu – możliwa jest także praca w soboty;
  • wynagrodzenie płatne raz w tygodniu na konto walutowe;
  • zakwaterowanie;
  • transport do pracy służbowymi samochodami;
  • wsparcie polskich koordynatorów.

Aplikacja:

Zgłoszenia można kierować poprzez stronę: http://euroservices.com.pl/job/sortowanie-odziezy-uzywanej-4/

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-oferta-fizycznej-pracy-w-holandii-sortowanie-odziezy-od-zaraz-wormerveer/

ID ogłoszenia: 85161291988e28a4