EUR

Fizyczna praca Holandia przy naprawie i renowacji palet, Tilburg 2018

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: okolice Tilburga
  • Opublikowany: 24 maja 2018 01:10

W rejonie Tilburga do podjęcia od zaraz fizyczna praca w Holandii przy renowacji i naprawie palet drewnianych. Zatrudnienie dla osób obytych z narzędziami do obróbki drewna.

BRANŻA: Other
REGION: The Netherlands, okolice Tilburga
ILOŚĆ MIEJSC: 4

Opis stanowiska:

praca przy naprawie i renowacji uszkodzonych palet,
obsługa urządzeń takich jak piła mechaniczna, pistolet na gwoździe, narzędzi ręcznych
Wymagania:

umiejętność obsługi narzędzi ręcznych (piły, dłuta, wiertła, młotka itp.) jak i urządzeń mechanicznych tj.piła mechaniczna, pistolet na gwoździe itp.
prawo jazdy kat. B mile widziane
gotowość do wykonywania ciężkiej pracy fizycznej
Oferujemy:

Gwarancja Godzin !
możliwość podjęcia długoterminowej współpracy
stabilne godziny pracy
dobre wynagrodzenie
opiekę polskich rezydentów

ID ogłoszenia: 7755b0573071d9d9

ilość wszystkich wyświetleń: 721, dzisiaj: 2