24500 SEK/h brutto

Fizyczna praca Szwecja bez znajomości języka sortowanie odzieży od zaraz Malmö

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Malmö
  • Opublikowany: 9 lipca 2018 00:09

Poszukujemy od zaraz osób również bez znajomości języka do sortowania odzieży używanej w Malmö. Ogłoszenie aktualnej, fizycznej pracy w Szwecji dla Polaków z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Sortowacz odzieży używanej

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zarobki: 24500 SEK miesięcznie brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 5

Lokalizacja: Malmö, Szwecja

Obowiązki:

  • praca przy taśmie polegająca na ręcznym sortowaniu odzieży używanej
  • pracownik będzie odpowiedzialny za kontrolę jakości i pakowanie

Oczekiwania:

  • zaangażowanie, sumienność, odpowiedzialność
  • dyspozycyjność od zaraz
  • szybkość, elastyczność, staranność
  • zdolności manualne
  • dobre zdrowie
  • mile widziana znajomość materiałów i umiejętność nazywania części garderoby
  • pracowitość
  • punktualność

Zapewniamy:

  • pracę w oparciu o umowę szwedzką na okres próbny z opcją przedłużenia dla pracowników najrzetelniej wypełniających swoje obowiązki
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • pracodawca zapewnia zakwaterowanie w cenie 4000 SEK miesięcznie
  • świetne warunki zatrudnienia – dobre do rozwoju i osiedlenia się na stałe
  • pracę zmianową

Sposób aplikacji:
Jeżeli jesteś zainteresowany/na powyższą ofertą i spełniasz wszelkie wymagania, prosimy o kontakt mailowy. Dokumenty aplikacyjne w postaci CV oraz LM należy przesłać wraz z aktualnymi danymi kontaktowymi na adres:

arbetsmedlet_pl@swedenmail.com

Umowa z kandydatami zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji zostanie podpisana w Polskim oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

Arbetsmedlet AB
Rosendalsterrassen 10C, 115 21 Stockholm
e-post: arbetsmedlet_pl@swedenmail.com

ID ogłoszenia: 8005b41ea3dc9d1d