115 DKK/h + zakwaterowanie

Fizyczna praca w Danii bez znajomości języka sortowanie owoców od zaraz Aarhus

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Aarhus
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 9 sierpnia 2018 00:50

Ogłoszenie fizycznej pracy w Danii dla osób bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz w Aarhus przy sortowaniu owoców i pakowaniu na linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – sortowacz owoców

Termin: od zaraz

Miasto: Aarhus, Dania

Pensja: 115 DKK na godzinę pracy brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Opis stanowiska pracy:

  • łatwa i powtarzalna praca przy sortowaniu owoców
  • zadania wykonywane będą przy linii produkcyjnej
  • obowiązkiem będzie pakowanie owoców do skrzynek

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • sumienność, odpowiedzialność
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • opiekę polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane na miejscu
  • zatrudnienie na podstawie umowy na czas określony z opcją przedłużenia dla pracowników najlepszych
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • przeszkolenie pracownicze
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju

Jak aplikować?

Zgłoszenia prosimy składać mailowo z załączeniem aktualnego CV z danymi kontaktowymi. Prosimy o zatytułowanie wiadomości numerem referencyjnym wraz z imieniem i nazwiskiem.

Nr ref.: skr/49/18

Sikker Rekruttering Agentur
Færøgade 8, 9000 Aalborg

mail: Sikker@execs.com

ID ogłoszenia: 7465b6a06264d7f7