120-140 DKK/h brutto

Fizyczna praca w Danii bez znajomości języka sortowanie paczek od zaraz Kopenhaga

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Kopenhaga
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 5 grudnia 2019 01:02

Oferujemy fizyczną pracę w Danii dla Polaków bez znajomości języka. Od zaraz ogłoszenie 2019 z Kopenhagi przy sortowaniu przesyłek na magazynie firmy logistycznej.

Stanowisko: Pakowacz fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Kopenhaga, Dania

Wynagrodzenie: 120 do 140 DKK na godzinę pracy brutto

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • praca fizyczna przy sortowaniu paczek na magazynie firmy logistycznej
  • zadania wykonywane są na hali przy taśmociągu
  • pracownik będzie odpowiedzialny za rozładunek przesyłek, zabezpieczenie, przesortowanie oraz ponowny załadunek

Wymagania:

  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zdolności manualne
  • dyspozycyjność od zaraz
  • brak problemów zdrowotnych
  • zdolność do pracy w szybkim tempie

Zapewniamy:

  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • duńską umowę o pracę
  • ubezpieczenie
  • odprowadzanie składek
  • prawo do urlopu
  • dla pracowników najlepiej wypełniających powierzone obowiązki możliwość podjęcia stałej pracy w Danii
  • płatne zakwaterowanie zorganizowane za 3500 DKK miesięcznie w hotelu robotniczym
  • wysokie wynagrodzenie płacone na czas

Jak aplikować?

Zgłoszenia prosimy składać mailowo z załączeniem aktualnego CV z danymi kontaktowymi. Prosimy o zatytułowanie wiadomości numerem referencyjnym wraz z imieniem i nazwiskiem.
Nr ref.: skr/63/19

Sikker Rekruttering Agentur
Færøgade 8, 9000 Aalborg

mail: sikker@mail-online.dk

ID ogłoszenia: 2575de82e49a94d7