143,60 DKK/h

Fizyczna praca w Danii od zaraz bez języka przy pakowaniu owoców Esbjerg

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Esbjerg
  • Opublikowany: 12 maja 2016 03:55

Dam fizyczną pracę w Danii dla Polaków bez znajomości języka przy myciu, sortowaniu, pakowaniu owoców egzotycznych na linii produkcyjnej w fabryce z Esbjerg.

Stanowisko: Pakowacz owoców egzotycznych

Start: od zaraz

Lokalizacja: Esbjerg, Dania

Zarobki: 143,60 DKK na godzinę pracy

Opis zadań:

  • praca manualna polegająca na myciu, sortowaniu i pakowaniu owoców egzotycznych na taśmie produkcyjnej
  • zadania wykonywane są w szybkim tempie
  • wymagana znajomość standardów BHP
  • obowiązkiem będzie przygotowywanie zamówień dla sklepów wielkopowierzchniowych

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • radzenie sobie pod presją czasu
  • dokładność
  • zdolność do pracy w szybkim tempie
  • otwartość na zmiany
  • kreatywność
  • sprawne zarządzanie czasem pracy

Oferujemy:

  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu
  • uczciwe warunki zatrudnienia
  • możliwość zatrudnienia od zaraz
  • wysokie stawki godzinowe
  • pomoc koordynatora polskiego pochodznenia
  • ubezpieczenie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na poniżej podany adres kontaktowy:

  • scandiworkers@email.com w tytule prosimy dopisać: 015/05/Dania

Odezwiemy się wyłącznie do osób wybranych, nie wysyłamy wiadomości odmownych. Zgłoszenia z błędnym tytułem zostaną pominięte.

ID ogłoszenia: 9035733521d18e41

5 komentarzy na “Fizyczna praca w Danii od zaraz bez języka przy pakowaniu owoców Esbjerg”

  1. paulinka19921991 na 13 maja 2016 @ 14:46

    dzień dobry!ja jestem od zaraz chętna do tej pracy.Pracowałam na takich stanowiskach mój nr kontaktowy 50110916

  2. justyna1 na 17 maja 2016 @ 19:27

    Witam .
    Mieszkam w okolicach Esbjerg , pracowałam na podobnym stanowisku , mogę podjąć tą pracę od zaraz , także na różne zmiany , mój nr tel.50285415.

  3. Darek1984 na 18 maja 2016 @ 19:48

    Witam jestem chętny od zaraz proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego zgłoszenia mój nr tel 663 941 113

  4. Witam jestem młodą ambitną energiczną i szybko się uczącą osobą , o dużym doświadczeniu w pracy fizycznej myślę ,że świetnie bym się nadawał na to stanowisko. Serdecznię pozdrawiam
    i czekam na kontakt pod nr tel 519-768-262

  5. Switlana na 30 maja 2016 @ 21:11

    Witam
    Jestem zainteresowana ofertą pracy,do dyspozycji od zaraz .
    Proszę o kontakt
    svits@wp.pl
    729323845