10,30 euro brutto

Fizyczna praca w Holandii od zaraz przy recyklingu w Doetinchem 2019

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Doetinchem
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Opublikowany: 29 lipca 2019 00:12

Agencja zatrudnienia “Derksen” dla klienta z Doetinchem poszukuje od zaraz chętnych do fizycznej pracy w Holandii przy recyklingu kabli. Pracodawca oczekuje minimum podstawowej znajomości języka angielskiego.

Derksen Polska Sp. z o.o. jest certyfikowaną Agencja Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego (nr certyfikatu 4042). Obecnie dla swojego Klienta na terenie Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik recyklingu
Miejsce pracy: Doetinchem

Opis stanowiska:
– cięcie kalbi na mniejsze części;
– wrzucanie pociętych kalbi do maszyny rozdrabniającej;
– sortowanie.

Oferujemy:
– pracę długoterminową;
– 43 godziny pracy w tygodniu;
– stawkę 10,30 euro brutto/godzina + dodatki;
– kontrakt holenderski;
– zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych (odpłatne) i ubezpieczenie.

Wymagania:
– podstawowa znajomość jęz. angielskiego;
– prawo jazdy – warunek konieczny;
– dyspozycyjność i chęci do pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w na adres m.terlecka@derksen-polska.pl lub kontakt telefoniczny +48 517 491 676.

ID ogłoszenia: 2955d3af667871f4

ilość wszystkich wyświetleń: 685, dzisiaj: 1