10,56 euro brutto

Fizyczna praca w Holandii od zaraz z językiem angielskim przy rozładunku paczek Duiven

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Duiven
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Opublikowany: 27 maja 2019 03:23

Firma kurierska z Duiven poszukuje od zaraz chętnych do fizycznej pracy w Holandii ze znajomością języka angielskiego przy rozładunku paczek i sortowaniu na taśmie.

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska Sp. z o. o (numer certyfikatu 4042), dla swojego Klienta firmy z Holandii poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Magazynier (firma kurierska)

Miejsce pracy: Holandia, Duiven

Opis stanowiska:

– rozładunek paczek z ciężarówek;

– ręczne wyładowywanie paczek z naczep samochodowych i odkładanie ich na taśmę;

– sortowanie paczek przy taśmie (nadzór nad prawidłowym rozmieszczeniem towaru);

– załadunek przesyłek – zbieranie paczek z taśmy i umieszczanie ich na ciężarówce;

– transport paczek na magazynie wózkiem EPT/Heftruck.

Oferujemy:

– pracę na dwie zmiany (popołudnie i nocki);

– stawkę 10,56 euro brutto + dodatki zmianowe;

– kontrakt holenderski – stała współpraca;

– zakwaterowanie w pokojach 2-3 osobowych oraz ubezpieczenie (odpłatne).

Wymagania:

– aktualne oświadczenie o niekaralności;

– wymagane doświadczenie na wózku EPT lub Heftruck;

– prawo jazdy;

– dobry język angielski.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w na adres:

m.terlecka@derksen-polska.pl lub kontakt telefoniczny +48 513 028 724/+48 517 491 676.

ID ogłoszenia: 6475ce6617282f24

ilość wszystkich wyświetleń: 744, dzisiaj: 1