0,00

Fizyczna praca w Holandii przy załadunku, rozładunku kontenerów Tilburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 15.08.2016
  • Długość umowy: 3 m-ce
  • Opublikowany: 10 sierpnia 2016 04:26

Poszukiwani sprawni pracownicy do fizycznej pracy w Holandii na terenie Tilburga. Zatrudnienie przy załadunku oraz rozładunku kontenerów, sortowaniu paczek i ich przepakowywaniu.

OPIS STANOWISKA
Załadunek i rozładunek przesyłek – paczek i listów przychodzących do magazynu.
Sortowanie i przepakowywanie przesyłek do dalszej wysyłki. Skanowanie według listy.
Przesyłki mają różną wielkość i ciężar.

WYMAGANIA
– Dobra znajomość języka angielskiego
– Dokładność i odpowiedzialność
– Chęć pracy na zmiany wieczorne i nocne
– Dyspozycyjność na dłuższy okres
– Motywacja do ciężkiej pracy (paczki o dużej wadze i gabarytach)
OFERUJEMY
– Długoterminową współpracę
– Transport z Polski do Holandii oraz z miejsca zakwaterowania do zakładu pracy
– Możliwość całkowitego lub częściowego zwrotu kosztów zakwaterowania oraz obsługę kadrowo –administracyjną

Osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych w języku polskim i angielskim na adres: praca@sbaeuro.pl : z dopiskiem w temacie maila: z dopiskiem „Załadunek”

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami
KRAZ: 520

ID ogłoszenia: 98257aafb3e2eb5e

ilość wszystkich wyświetleń: 1374, dzisiaj: 1