8,70 euro brutto/h

Fizyczna praca w Niemczech dla par bez języka Drezno na magazynie z zabawkami

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Drezno
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: przynajmniej 3 miesiące
  • Opublikowany: 21 lipca 2015 01:56

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech na magazynie z zabawkami przy zbieraniu zamówień. Oferta z Drezna i jest skierowane do osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Magazynier

Rozpoczęcie: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Drezno, Niemcy

Zarobki: 8,70 euro brutto za godzinę

Opis stanowiska pracy:

  • Zadania polegają na obsłudze zamówień składanych drogą elektroniczną. Pracownik zbiera towary na magazynie oraz przygotowuje je do wysyłki.

Oczekiwania:

  • szybkość, energiczność
  • zdolność obsługi komputera
  • znajomość liczebników niemieckich
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • dobra kondycja
  • obowiązkowość, niezawodność
  • zdolność do utrzymywania czystości na stanowisku pracy

Zapewniamy:

  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • wsparcie polskiego opiekuna
  • zorganizowane zamieszkanie na miejscu w cenie od 150 do 300 euro miesięcznie
  • zapewniona praca na pełny etat, ewentualne nadgodziny należy uzgodnić

Aplikacja:
Osoby chętne prosimy o przesłanie wiadomości z CV na poniżej podany adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Praca na magazynie z zabawkami, Drezno.

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-zbieranie-zamowien-na-magazynie/

ID ogłoszenia: 1255ad837899fa6

7 Odpowiedzi na “Fizyczna praca w Niemczech dla par bez języka Drezno na magazynie z zabawkami”

  1. Kurt2594 na 23 lipca 2015 @ 09:12

    Witam
    Mam na imię Jakub jestem zainteresowany Państwa ogłoszeniem. Szukam pracy na magazynie jestem energiczny i ambitny. Mam 22 lata ,posiadam prawo jazdy Kat B, aktualnie studiuje .
    Proszę o kontakt 513122598
    mail: yero22@o2.pl

  2. Dzień dobry.
    Jestem zainteresowany współpracą
    Pozdrawiam

  3. Jestem zainteresowany praca z kolegom dojedziemy własnym samochodem mam 26 lat kolega 30 lat 660774645/;

  4. Robert Wysocki na 29 lipca 2015 @ 13:35

    Jestem zainteresowany pracą za granicą. Mam 23 lata jestem żonaty, szybko się uczę ,jestem osobą dyspozycyjna

    Robert Wysocki

  5. Maciej Wantoch na 31 lipca 2015 @ 19:07

    Witam!
    Wraz z dziewczyną jestem zainteresowany Państwa ofertą. Jesteśmy gotowi wyjechać „od zaraz”.
    Czekamy na Państwa odpowiedź.
    maciekwantoch@gmail.com lub tel 537393535

  6. Łukasz Łuczak na 1 sierpnia 2015 @ 22:52

    Witam!
    Jak najbardziej jestem zainteresowany Państwa ofertą. Pracę mogę zacząć od zaraz czekam na Państwa odpowiedz tel. 663-263-229 z góry dziękuję.

  7. Witam jestem zainteresowana podjęciem pracy u państwa tel 740702351