138,20 SEK/h brutto

Fizyczna praca w Szwecji bez znajomości języka sortowanie owoców od zaraz Uppsala

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Uppsala
  • Opublikowany: 1 kwietnia 2019 03:33

Ogłoszenie fizycznej pracy w Szwecji od zaraz dla osób bez znajomości języka. Zatrudnienie w Uppsali przy sortowaniu owoców oraz warzyw. Zakwaterowanie płatne zorganizowane jest na miejscu.

Stanowisko: Pracownik fizyczny do sortowania owoców

Termin: od zaraz

Lokalizacja: Uppsala

Wynagrodzenie: 138,20 SEK na godzinę pracy brutto

Zakres zadań:

  • łatwa, fizyczna praca przy taśmociągu
  • obowiązkiem pracownika będzie ręczne sortowanie warzyw i owoców
  • jest to praca w szybkim tempie ale powtarzalna i monotonna
  • inne zadania to pryskanie, mycie

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • zdolności manualne
  • sumienne wypełnianie zadań
  • punktualność
  • atutem będzie prawo jazdy oraz własny samochód
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • wysokie zarobki wypłacane terminowo
  • legalną, duńską umowę o pracę
  • zatrudnienie na czas określony
  • pracę również dla par i grup
  • pracodawca wypłaca pensje w formie tygodniówek
  • zwrot za przejazd do Danii – pracownik musi jednak okazać paragony/bilety

Sposób aplikacji:
Jeżeli jesteś zainteresowany/na powyższą ofertą i spełniasz wszelkie wymagania, prosimy o kontakt mailowy.

Dokumenty aplikacyjne w postaci CV oraz LM należy przesłać wraz z aktualnymi danymi kontaktowymi na adres:

pl.arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem: sortowanie owoców, Uppsala 04/2019

Umowa z kandydatami zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji zostanie podpisana w Polskim oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

Arbetsmedlet AB
Rosendalsterrassen 10C, 115 21 Stockholm
e-post: pl.arbetsmedlet@swedenmail.com

ID ogłoszenia: 2685ca08ccdcb83e