140 SEK/h

Fizyczna praca w Szwecji od zaraz przy sortowaniu ubrań bez języka Göteborg

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Göteborg
  • Opublikowany: 3 lipca 2017 04:00

Propozycja podjęcia fizycznej pracy w Szwecji przy sortowaniu odzieży używanej. Ogłoszenie aktualne od zaraz z Göteborga dla osób bez znajomości języka szwedzkiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Miejscowość: Göteborg, Szwecja
Zarobki: 140 SEK na godzinę pracy brutto
Rozpoczęcie: od zaraz
Liczba wakatów: 3

 Zakres zadań:

  • zlecone zadania wykonywane będą przy stołach bądź na taśmie
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za sortowanie odzieży używanej

Wymagania:

  • zdolność do pracy w szybkim tempie
  • energiczność, zręczność
  • dobra kondycja fizyczna
  • przykładanie się do obowiązków
  • punktualność
  • zaświadczenie o niekaralności
  • dostępność od zaraz

Oferujemy:

  • prace w Szwecji od zaraz
  • zatrudnienie również dla grup i par
  • dodatki i premie dla pracowników najbardziej zaangażowanych
  • voucher na tańsze obiady, które można wykupić w stołówce pracowniczej
  • pracę na czas określony z możliwością przedłużenia

Sposób aplikacji:
Jeżeli jesteś zainteresowany/na powyższą ofertą i spełniasz wszelkie wymagania, prosimy o kontakt mailowy. Dokumenty aplikacyjne w postaci CV oraz LM należy przesłać wraz z aktualnymi danymi kontaktowymi na adres:

arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem: “Sortowanie odzieży, od zaraz”

Umowa z kandydatami zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji zostanie podpisana w Polskim oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

Arbetsmedlet AB
Rosendalsterrassen 10C, 115 21 Stockholm
e-post: arbetsmedlet@swedenmail.com

ID ogłoszenia: 7255957a393d0a7f

1 odpowiedź na “Fizyczna praca w Szwecji od zaraz przy sortowaniu ubrań bez języka Göteborg”

  1. Mam na imie Nikolay i jestem zainteresowany ta oferta pracy. Jestem dyspozycyjny caly czas. Mieszkam w Goteborgu i mam PN. moj nr 0703547438