1750 euro brutto miesięcznie

Frankfurt oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka na magazynie z częściami samochodowymi

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Frankfurt nad Menem
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 września 2016 01:45

Hurtownia części samochodowych z Frankfurtu nad Menem zatrudni od zaraz pracowników do zbierania zamówień na magazynie. Niemcy praca bez znajomości języka niemieckiego dla Polaków.

Stanowisko: Pracownik magazynu
Termin: od zaraz
Stawka godzinowa: 1750 euro brutto miesięcznie
Lokalizacja: Frankfurt nad Menem

Zakres zadań:

  • praca na magazynie hurtowni części oraz akcesoriów samochodowych
  • osoba zatrudniona zajmować się będzie obsługą zleceń składanych drogą elektroniczną – zbieranie towaru na magazynie i przygotowywanie do wysyłki
  • inne zadania, np: prace porządkowe, aktualizowanie dokumentacji elektronicznej

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dobra organizacja czasu pracy
  • brak nałogów – nie tolerujemy palenia papierosów w trakcie pracy ani tym bardziej przychodzenia pod wpływem
  • mile widziane zgłoszenia od osób zainteresowanych kwestiami motoryzacyjnymi
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu

Zapewniamy:

  • pomoc koordynatora Polaka na miejscu
  • zakwaterowanie zorganizowane tanio w cenie 150 ero miesięcznie, kwatera znajduje się niedaleko zakładu pracy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • zuver@consultant.com z dopiskiem: „magazyn-09/2016″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-praca-w-niemczech-od-zaraz-na-magazynie-czesci-samochodowych-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 92757cfecba0e158