136,80 SEK brutto/h

Göteborg od zaraz dam pracę w Szwecji na produkcji napojów bez języka

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Göteborg
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 października 2016 04:01

Oferujemy możliwość zatrudnienia w fabryce z Göteborga od zaraz na produkcji napojów gazowanych. Ogłoszenie pracy w Szwecji dla osób bez znajomości języka szwedzkiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Miasto: Göteborg, Szwecja
Wynagrodzenie: 136,80 SEK brutto na godzinę
Rozpoczęcie: od zaraz, umowa zostanie podpisana od listopada

Obowiązki:

  • pracownik zajmuje się kontrolą jakości napojów – sprawdzaniem szczelności oraz tego czy wszystkie procedury przebiegały właściwe
  • pakowanie gotowych butelek do skrzynek i paletowanie

Oczekiwania:

  • szybkość
  • zdolność do pracy pod presją czasu
  • mile widziane doświadczenie
  • możliwość zatrudnienia od zaraz
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • szybkość uczenia się nowych rzeczy

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na 3 miesięczny okres próbny
  • dla pracowników najlepszych możliwość podjęcia stałej pracy bezpośrednio u Szwedzkiego pracodawcy
  • pomoc koordynatora porozumiewającego się w języku polskim
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane tanio na miejscu

Sposób aplikacji:
Jeżeli jesteś zainteresowany/na powyższą ofertą i spełniasz wszelkie wymagania, prosimy o kontakt mailowy. Dokumenty aplikacyjne w postaci CV oraz LM należy przesłać wraz z aktualnymi danymi kontaktowymi na adres:

arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem: Od zaraz, Szwecja praca na produkcji napojów gazowanych, Göteborg 2016
Umowa z kandydatami zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji zostanie podpisana w Polskim oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

Arbetsmedlet AB
Rosendalsterrassen 10C, 115 21 Stockholm
e-post: arbetsmedlet@swedenmail.com

ID ogłoszenia: 7785810d083cbcb0

ilość wszystkich wyświetleń: 197, dzisiaj: 2