0

Haga praca w Holandii od zaraz przy pakowaniu żywności bez znajomości języka 2019

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Haga
  • Opublikowany: 1 kwietnia 2019 03:30

Agencja zatrudnienia dla klienta z Hagi poszukuje pilnie pakowaczy także bez znajomości języka do podjęcia od zaraz pracy w Holandii przy pakowaniu żywności na produkcji.

Agencja pracy (cert.16198) poszukuje dla swojego klienta pracowników w branży spożywczej.

OFERUJEMY:
– wysokie wynagrodzenie
– wypłaty co tydzień na konto
– duża ilość godzin w tygodniu
– opiekę polskiego koordynatora
– przewóz do pracy
– ubezpieczenie
– możliwość pracy do roku czasu

OPIS STANOWISKA:
– pakowanie i przepakowywanie produktów
– kontrola jakości
– prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

WYMAGANIA:
– chęć do wyjazdu na dłuższy okres czasu
– zaangażowanie,
– samodzielność
– dokładność

Zarejestruj się: www.LiderJob.pl
Zadzwoń: +48 509 240 000 , +48 500 017 878, +48 537 782 500
Wyślij CV: biuro@liderjob.pl , opole@liderjob.pl
Z wybranymi kandydatami kontaktujemy się telefonicznie.
Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”

ID ogłoszenia: 5045c9e001dae08b

ilość wszystkich wyświetleń: 733, dzisiaj: 1