1950 euro brutto/mc

Hamburg praca w Niemczech od zaraz na produkcji kosmetyków bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hamburg
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 stycznia 2017 04:41

Poszukujemy pilnie 3 osób bez znajomości języka na produkcję kosmetyków naturalnych. Zatrudnienie w firmie z Hamburga dla Polaków do podjęcia od zaraz. Pracodawca oferuje pomoc w zorganizowaniu odpłatnego zamieszkania na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Hamburg, Niemcy
Start: od zaraz
Liczba wakatów: 3
Wynagrodzenie: 12,50 euro brutto na godzinę pracy co daje ok. 1950 euro brutto miesięcznie

Obowiązki:

  • zatrudnienie w firmie zajmującej się produkcją kosmetyków naturalnych ze składników organicznych a bez chemii
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się przygotowaniem półproduktów niezbędnych do wykonywania dalszych procesów produkcyjnych
  • do zadań należeć będzie również napełnianie opakowań typu tubki, słoiczki gotowym produktem lub zdejmowanie artykułów z taśmy
  • inne zadania zależne od aktualnego zapotrzebowania

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w grupie
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • przykładanie się do zadań
  • punktualność
  • dobry wzrok i przywiązywanie uwagi do detali
  • szybkość w przyswajaniu wiedzy
  • bezkonfliktowość
  • elastyczność godzinowa

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na 3 miesiące
  • dla pracowników najlepszych możliwość przedłużenia umowy
  • wsparcie w szukaniu płatnego zamieszkania
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • bogate zaplecze socjalne
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • urlop

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem dokumentów aplikacyjnych. na adres:

  • dringende@europe.com z dopiskiem: produkcja-kosmetykow1/17

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-produkcja-kosmetykow-bez-jezyka-hamburg/

ID ogłoszenia: 8005884b5f7df548

ilość wszystkich wyświetleń: 518, dzisiaj: 2

2 Odpowiedzi na “Hamburg praca w Niemczech od zaraz na produkcji kosmetyków bez języka”

  1. krystian.ka na 25 stycznia 2017 @ 14:58

    Witam, jestem zainteresowany wraz z dziewczyną. Proszę o kontakt na nr 690 384 460 lub na e-mail krystian.kuriata.kk@gmail.com

  2. Witam , Proszę o kontakt 516-972-233 Dominika