9,15 euro/h brutto

Holandia praca bez języka na magazynie z karmą dla zwierząt od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 23 lutego 2018 00:19

Możliwość podjęcia od zaraz pracy w Holandii dla zainteresowanych również bez znajomości języka holenderskiego na magazynie hurtowni z karmą dla zwierząt. Oferta skierowana do osób ze znajomością języka angielskiego na poziomie umożliwiającym porozumiewanie się wraz z współpracownikami i kierownikiem.

Stanowisko: magazynier

Miejsce zatrudnienia: Holandia

Termin podjęcia pracy w Holandii: od zaraz

Stawka godzinowa: 9,15 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • praca o charakterze fizycznym przy zbieraniu zamówień
  • zatrudnienie na magazynie z karmą oraz akcesoriami dla zwierząt
  • inne prace zlecane na bieżąco, np. sprzątanie magazynu, aktualizowanie danych w systemie itp.

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

Zapewniamy

  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Holandii
  • wysokie zarobki
  • pensje wypłacane raz na tydzień na konto pracownicze
  • atrakcyjne dodatki na urlop oraz wakacje
  • na miejscu zorganizowane ubezpieczenie oraz zamieszkanie
  • wsparcie przy formalnościach, w tym przy wyrobieniu numeru BSN
  • stabilne warunki zatrudnienia

Aplikacja:

Zapraszamy do kontaktu z jednym z naszych biur:

Kielce
ul. Okrzei 32/9
T: 41 344 38 16
kielce@abpraca.pl

Opole
ul. Kołłątaja 15/2
T: 77 460 90 77
opole@abpraca.pl

Lublin
ul. Zesłańców Sybiru 2
T: 81 516 36 66
lublin@abpraca.pl

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-oferta-pracy-w-holandii-od-zaraz-na-magazynie-z-karma-dla-zwierzat/

ID ogłoszenia: 3435a8f3df2a3990