do uzgodnienia

Holandia praca bez języka na produkcji czekoladek od zaraz 2021 w Vaassen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Vaassen
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 19 czerwca 2021 00:58

Możliwość rozpoczęcia pracy w Holandii bez znajomości języka dla Polaków. Zatrudnienie od zaraz w fabryce z Vaassen na produkcji czekoladek. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Vaassen.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na produkcji czekoladek;
  • pracownik będzie zajmował się obsługiwaniem maszyn pakujących;
  • do zadań operatora wózka widłowego będzie należało transportowanie produkowanych towarów do magazynu oraz transportowanie półproduktów na dział produkcji.

Wymagania:

  • mile widziana znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego;
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych (w przypadku operatora wózków widłowych).

Oferujemy:

  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • stabilne zatrudnienie;
  • zakwaterowanie;
  • ubezpieczenie;
  • możliwość dojazdu do pracy służbowym samochodem albo rowerem;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • pracę na dłużej.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy mogą wysyłać zgłoszenia poprzez stronę:

www.flexcraft.pl/praca/praca-produkcja-czekoladek-402338-71.html

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-dam-prace-w-holandii-na-produkcji-czekoladek-od-zaraz-vaassen/

ID ogłoszenia: 85560ccd5d76ddfb