9,30 euro brutto/h

Holandia praca bez języka na produkcji przy montażu elektroniki Breda

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Breda
  • Opublikowany: 21 lipca 2015 01:55

Aktualne ogłoszenie pracy w Holandii na produkcji przy montażu elektroniki. Zatrudnienie w mieście Breda dla Polaków bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Numer referencyjny: PP/NL/07/15

Lokalizacja: Breda

Wynagrodzenie: 9,30 euro brutto za godzinę

Opis stanowiska:

  • prace manualne przy montażu drobnych elementów
  • kontrolowanie jakości
  • zadania wykonuje się przy taśmie produkcyjnej

Oczekiwania:

  • dobra znajomość języka angielskiego
  • sprawność fizyczna
  • wytrzymałość kondycyjna
  • zdolności manualne
  • czynne praco wjazdy kat.B
  • mile widziane osoby z własnym autem
  • spostrzegawczość
  • brak problemów z przejściem testu na zręczność w Opolu
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz

Oferta:

  • zorganizowane płatne zamieszkanie 67 euro tygodniowo oraz ubezpieczenie 16,47 euro tygodniowo
  • pracodawca zapewnia minimum 38 godzin pracy tygodniowo
  • zatrudnienie obywa się w systemie zmianowym
  • stawki zgodne z holenderskim prawem pracy
  • dodatki za pracę zmianową
  • atrakcyjne zarobki

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o kontakt za pośrednictwem poniższej strony:

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/praca-w-holandii-na-produkcji-montowanie-elektroniki-bez-jezyka-breda/

ID ogłoszenia: 61755ad75d5bcdbe

ilość wszystkich wyświetleń: 2811, dzisiaj: 1

2 komentarze na “Holandia praca bez języka na produkcji przy montażu elektroniki Breda”

  1. Witamy,
    Razem z koleżanką byłybyśmy chętne do oferowanej pracy. Mieszkamy w Schiedam, dobrze mówimy po angielsku. Jesteśmy sprawne fizycznie, zorganizowane i chętne do szybkiej przeprowadzki.
    Numer telefonów Iwona- 0633 845 648, Martyna- 0687 887 094
    Pozdrawiamy
    Iwona Piwowarczyk i Martyna Czerwińska

  2. Witam,
    Wraz z mężem jesteśmy zainteresowani pracą dla Państwa. Byliśmy w Holandii, posiadamy BSN numer. Jesteśmy gotowi pracować od zaraz. Angelika-733036138, Artur-534090582