1000 euro miesięcznie

Holandia praca bez języka od zaraz na produkcji ciastek, pizzy, pieczywa

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amersfoort
  • Opublikowany: 17 marca 2016 03:15

Oferujemy możliwość zatrudnienia w Amersfoort na produkcji przy pakowaniu ciast, pizzy i pieczywa. Ogłoszenie pracy w Holandii bez znajomości języka od zaraz.

Stanowisko: Pracownik na produkcji ciastek

Lokalizacja: Amersfoort, Holandia

Wynagrodzenie: 1000 euro netto miesięcznie

Zadania:

  • różnego rodzaju prace produkcyjne
  • zatrudnienie w zakładzie zajmującym się produkcją pizzy, pieczywa i ciastek
  • pakowanie
  • zadania będą wykonywane przy taśmie produkcyjnej

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz na okres 6 miesięcy
  • atutem będzie możliwość przyjechania swoim autem
  • zmotywowanie
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Uwaga! Do aplikacji szczególnie zapraszamy osoby które są bez zatrudnienia przez ostatnie 12 miesięcy lub po ukończeniu szkół ale nie podejmujących pracy przez okres 3 miesięcy

Oferta:

  • opieka polskojęzycznego rezydenta
  • zorganizowane zakwaterowanie
  • umowa o pracę z ubezpieczeniem, odprowadzaniem składek i świadczeniami
  • pracownikowi przysługują dodatki wakacyjne i urlopowe

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy. Wiadomość z załączeniem CV należy przesłać na adres:
pielotz@covebo.pl

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/praca-w-holandii-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-amersfoort-produkcja-ciastek/

ID ogłoszenia: 100056e9f7996f8f8

ilość wszystkich wyświetleń: 2616, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Holandia praca bez języka od zaraz na produkcji ciastek, pizzy, pieczywa”

  1. Witam serdecznie jestem gotowy do pracy od zaraz , jestem sumienny dokładny , niemam doswiadczenia ale jestem osobą która szybko się uczy muj tel 513-959-782
    Jarosław Pawlicki