do uzgodnienia

Holandia praca bez języka od zaraz przy pakowaniu sera Harderwijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Harderwijk
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 1 października 2015 00:39

Fabryka sera z Harderwijk zatrudni pilnie mężczyzn nie noszących okularów na produkcję sera. Oferta pracy w Holandii bez znajomości języka do podjęcia od zaraz.

Stanowisko: Pakowacz sera

Lokalizacja: Harderwijk, Holandia

Zarobki: stawka do uzgodnienia

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • Powyższe ogłoszenie dotyczy pracy w fabryce z Harderwijk na produkcji sera.

Oczekiwania:

  • pożądane zgłoszenia od mężczyzn bez problemów ze wzrokiem – nie noszących okularów
  • posiadanie lub samodzielne zorganizowanie sobie miejsca zamieszkania w Holandii
  • dyspozycyjność od zaraz
  • mile widziane czynne prawo jazdy kat.B
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego i/lub holenderskiego

Oferujemy:

  • pracę w godzinach od 7 do 15
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzinowym, praca od poniedziałku do piątku
  • przyjazne warunki pracy

Aplikacja:
Zgłoszenia można przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:
e-mail info@jobvision.nu lub h.verschoor@jobvision.nu

Kontakt telefoniczny w języku angielskim lub holenderskim do pani pani Henny Verschoor pod numerem: +31 6 44529202

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/holandia-praca-na-produkcji-w-fabryce-sera-w-harderwijk-od-zaraz-dla-mezczyzn-bez-okularow/

ID ogłoszenia: 604560a7267c7c43

ilość wszystkich wyświetleń: 3097, dzisiaj: 1